Візитна картка вчителя

Самойленко Аліса Олександрівна народилася 10 січня 1990 року в місті Мала Виска Кіровоградської області. Середню освіту здобувала у Маловисківській гімназії та загальноосвітній школі №3, яку закінчила у 2007 році із відзнакою за високі досягнення у навчанні. За результатами університетської олімпіади з географії у 2007 році вступила на державну форму навчання Природничо-географічного факультету Кіровоградського державного педагогічного факультету імені В. Винниченка на спеціальність «Географія». За час навчання в університеті проявила себе як старанна студентка, у 2010 році зайняла 2 місце на загально університетській олімпіаді з географії серед студентів, у 2011 році отримала грамоту університету за відмінне навчання та зразкове виконання обовˈязків студента.
На 5 курсі,навчатись на денній формі, Аліса Олександрівна влаштувалась на роботу у Маловисківську загальноосвітню школу № 4 і за сумісництвом у Марˈянівську загальноосвітню школу Маловисківського району, де викладала біологію.
У 2012 році закінчила КДПУ ім.. В.Винниченка за спеціальністю «Геогафія. Вчитель географії, біології, економіки та краєзнавчо-туристична робота».
Влітку 2012 року стала лауреатом районного конкурсу «Молода людина року 2012» в номінації «Молодий учитель року».
Закінчивши університет, одружившись і переїхавши на постійне місце проживання до м. Кіровограда, Аліса Олекандрівна, продовжила працювати у Марˈянівській загальноосвітній школі Маловисківського району , вчителем географії, біології, природознавства, керівником танцювального гуртка та класним керівником 5-го класу. За декілька років роботи на освітянській ниві, вчителька показала значні досягнення:
-         4 учнів зайняли призові місця з біології на районній олімпіаді, 1 учень став переможцем;
-         вихованці танцювального гуртка приймають участь у всіх святах школи та села, стали переможцями районного конкурсу дитячої творчості «Дзвіночок» в номінації хореографія;
-         Протягом 2012-2013 навчально року, Аліса Олександрівна показала відкриті уроки та виховний захід на районних семінарах директорів шкіл та класних керівників;
-         Зайняла 1 місце на районному конкурсі молодих педагогів «Учитель-це поклик душі»;
-         Стала лауреатом обласної профспілкової премії ім.. І.Г. Ткаченка за використання інноваційних технологій у роботі;
-         Брала участь в обласному конкурсі « Міс освіта- 2013» і виборола перемогу в номінації «Міс обдарованість»;
-         Отримала грамоту Марˈнівської сільської ради за сумлінну працю, вагомі здобутки на благодатній вчительській ниві.

За час роботи в освіті Аліса Олександрівна проявила себе як працьовита, старанна та творча особистість. Приймає участь у всіх загальношкільних заходах, конкурсах, педагогічних радах,  районних семінарах учителів географії, біології та класних керівників.

Аналіз роботи вчителя Самойленко А.О. за 2013-2014 н.р.

Немає коментарів:

Дописати коментар